Laminátové plovoucí podlahy Egger Basic

Tento typ podlahy má zátěžovou třídu 31 a je proto maximálně vhodný pro domácí podmínky provozu a to dokonce i tam, kde je provoz v domácnosti charakteristický s větším zatížením podlahy. Pro komerční použití, kde se obvykle počítá s mnohem větším provozem než v soukromých bytech, se tento typ laminátu instaluje do prostor s menší provozní zátěží.

Laminátové podlahy Basic

Protože je laminátová plovoucí podlaha Egger Basic vyrobena jako antistatický produkt, je vhodná do mist, kde by výboj statické elektřiny mohl způsobit nějaké škody. Jsou vhodné například do opravny počítačů a elektroniky citlivé na statickou elektřinu. Při privátním použití je vhodná do bytů, jejíž majitelé jsou na tento jev více citliví.

Laminátová podlaha typu Basic se snadno udržuje, přitom je odolná na ulpívání nečistot. Je rezistentní na množení bakterií, z toho důvodu je vhodná do prostor s vyššími hygienickými požadavky. Příkladem jsou jídelny, dětské pokoje atd.

Podlaha je schopna si trvale udržet svoji barvu i vzor, je odolná proti slunečnímu záření, které u přírodních podlah způsobuje vybělení ploch třeba u oken, světlíků a podobně. Po letech je pak problém například změnit rozmístění nábytku, protože plocha podlahy má těžko odstranitelné mapování, podle toho, která část podlahy byl UV záření vystavena méně nebo více.

Způsob výroby jádrové desky je nastaven na vysokou ochranu proti působení vlhkosti a vlhkostí vyvolané negativní jevy jako je bobtnání a zvlnění plovoucí podlahy, která u jiných podlah s menší odolností na působení vody může vzniknout i po menších nehodách jako je například převrhnutí kbelíku s vodou.

Třída 31 této podlahy se vyznačuje vysokou tvrdostí proti působení například pojezdových koleček u nábytku, písku, nečistot na botách, je odolná proti chození v botách s jehlovými podpatky a dalším negativním vlivům ohrožujícím dekor, strukturu a celistvost povrchu podlahy.

V neposlední řadě je třeba jmenovat snadnost pokládky, která umožňuje instalaci podlahy i méně zkušenému kutilovi. Díky patentovanému zámkovému spoji JustClick je úspěšné položení podlahy snadné téměř pro každého uživatele.

Díky velkému množství vzorů povrchu podlahy, která se v nabídce pravidelně obnovuje, zaujme její volba do vašeho bytu nebo kanceláře zajímavou originalitou, ale současně sladěním s ostatními prvky interiéru.

Prohlédněte si dekory laminátových podlah Basic