Laminátové plovoucí podlahy Egger Classic 33

Trh s podlahovými materiály je v současné době doslova zaplaven podlahovými krytinami všeho druhu. Totéž platí i o nabídce materiálů pro plovoucí laminátové podlahy, kde nabízené zboží oslňuje rozsahem barevné škály, přírodních i uměleckých stylů a struktur. Konkurenční tlak nutí firmy mimo jiné neustále zvyšovat laťku kvality a vymýšlet dokonalejší zámkové systémy pro usnadnění pokládky podlahy při zachování vysoké stability a provázanosti laminátových desek i po případném rozebrání a reinstalaci části podlahy nebo i celé podlahové plochy.

Laminátové plovoucí podlahy Egger Classic 33

V záplavě nabídek se zákazník bez zkušeností s výběrem plovoucí podlahy jen těžko orientuje a z nezkušenosti může sáhnout po materiálu, který je pro jeho potřeby naprosto nedostačující, nebo naopak je zbytečně předimenzovaný.

Proto je velmi důležité provádět výběr materiálů pro plovoucí podlahu pečlivě a zvažovat všechny důležité parametry, nejen tedy vzhled a cenu, ale i odolnost na zátěž, sílu desky, impregnace proti působení vodě a trvanlivost povrchu podlahové desky. Optimální podlaha je taková, která má sice tvrdý povrch, který proto disponuje vysokou odolností na otěr a otlak, ale současně je dostatečně pružná, takže se po ní dobře chodí.

Laminátové podlahy Egger Classic 33 jsou určené pro domácnosti s vysokou mírou zátěže podlahy nebo do komerční sféry pro více zatížená místa. Síla desky neskutečných 11 milimetrů v kombinaci se splněnými parametry pro třídu 33 tento typ plovoucí podlahy předurčuje pro instalaci do chodeb, obývacích pokojů, kuchyní a kanceláří s vyšším klientským provozem.

Přestože se jedná o laminát a ne tedy plně přírodní produkt, jsou podlahy Egger Classic 33 charakteristické vysokou věrností přírodním dřevěným povrchům a výběrem v mnoha barevných a strukturálních variacích při splnění podmínek maximální kvality zpracování a vysoké míry uživatelského pohodlí.

Uživatelský komfort je díky zaklapávacímu systému Just click doplněn o další důležitý parametr, tedy o snadnou instalaci plovoucí podlahy. Položení podlahy je prováděno tzv. suchou cestou, tedy bez lepidla a s minimálními nároky na nástrojové vybavení a řemeslnou zručnost a zkušenost.

Laminátové podlahy Classic 33 jsou nabízeny se zárukou až 25-ti let jako bonus od výrobce, který vysoce důvěřuje ve kvalitu a trvanlivost své produkce.

Prohlédněte si dekory laminátových podlah Egger Classic 33