Laminátové plovoucí podlahy Egger Medium 32

Plovoucí laminátové podlahy Egger Medium 32 jsou podlahy určené do bytů, domů, podnikových a kancelářských prostor, které jsou charakteristické normálním provozem. Vyznačují se úzkými lamelami se sraženými hranami. Výsledná podoba podlahy má pak rustikální efekt typický pro dřevěné podlahy ve starých venkovských staveních.

Laminátové plovoucí podlahy Egger Medium 32

Všechny laminátové podlahy Egger Medium 32 jsou vybaveny tišící podložkou Silenzio o síle 2,5 mm, která výrazně snižuje rušivý kročejový hluk. Pod lamely podlah vybavených touto tlumící podložkou se proto již nemusí pokládat další tlumící vrstva jako je například Mirelon nebo jiné druhy tlumících materiálů.

Podklad podlahových desek kolekce Medium je vyroben z nejtvrdší dřevovláknité desky (HDF). Jádro desek je doplněné o zámkový systém snadné instalace Pro click. Tento typ zámku zajišťuje i vysokou pevnost spojů desek, jejich těsnost a odolnost proti uvolnění vlivem působení provozní zátěže. Podlaha se také vyznačuje odolností proti nabobtnání, pokud je vystavena působení vody. Díky vysoké tepelné odolnosti jsou podlahy Egger Medium přímo určeny k instalaci na trubky podlahového topení.

Pro řadu laminátových podlah Medium 32 je stanovena záruční doba 20 let.

Plovoucí podlahy Egger jsou vyráběny převážně z obnovitelných zdrojů bez působení materiálů zatěžujících životní prostředí s možností jejich opětovné recyklace. Z toho důvodu jsou nositelem certifikátu Blaue Engel.

Shrnutí vlastností laminátových podlah Medium

  • Třída zátěže 22 a 32
  • Odolnost proti vybledávání barev a vzorů působením UV záření
  • Nízká hlučnost 
  • Snadná instalace bez použití lepidla a nástrojů
  • Odolnost proti výskytu statické elektřiny
  • Odolnost proti nabobtnání vlivem vlhkosti
  • Vhodné pro podlahové vytápění
  • Střední a vyšší odolnost proti poškrábání svrchní vrstvy podlahy

Vzhledem k tomu, že materiál pro plovoucí podlahy Egger je našim zákazníkům k dispozici skladem, je možná jeho dodávka ihned po zakoupení, nebo v nejhorším případě během několika dní po objednávce.

Prohlédněte si dekory laminátových podlah Egger Medium 32