Laminátové plovoucí podlahy
EGGER PRO Laminát Classic 31

Tento typ podlahy je charakteristický svou vysokou úrovní zpracování povrchu i jádra při zachování rozumné ceny. Třída zátěže 31 ji předurčuje jak do bytových prostor s vyššími nároky na odolnost, tak do kancelářského a firemního prostředí s mírnou provozní zátěží. Některé typy podlah jsou z rubové strany vybaveny “tichou” podložkou silenzio, která má za úkol snížit kročejový zvuk na minimální úroveň. Podlaha EGGER PRO Laminát Classic 31 má tloušťku 8 mm a je odolná proti působení vlhkosti. Voda tedy nezpůsobí nabobtnání jádra HDF a vytvoření bublin na povrchu dekoru.

 

Všechny výše uvedené vlastnosti umožňuji, aby laminátovým plovoucím podlahám Egger Classic 31 byla poskytována záruka patnáct let pro jejich používání v bytech a domech privátní sféry a pět let pro provozní využití v kancelářích a dalších komerčních objektech.

 

Základní kolekci tvoří deset vzorů inspirovaných krásou deseti druhů dřev stromů. Rozsahem barev této kolekce se snažíme svým zákazníkům nabídnout co nejširší výběr možností pro vyladění interiérových prostor domů, bytů a kanceláří.

Všechny dekory jsou chráněné speciální úpravou, která zdůrazňuje krásu jejich vzhledu, aby co nejlépe vynikla. Jiná úprava povrchu je tedy pro přírodní “drsné” vzory do venkovských stavení, jiné zušlechtění je určeno pro klasické vzory do secesních bytů starých městských čtvrtí. Typickým znakem pro laminátové podlahy Egger je nepřehlédnutelný smysl pro detail stejně jako důraz na co nejpřirozenější vzhled povrchů, které se svým designem vzhlédly v přírodních materiálech jako je dřevo nebo kámen.

 

Pokládka laminátových podlah Egger je díky systému JUST click snadná a její instalaci zvládne každý trochu manuálně zručný majitel. K položení podlahy je zapotřebí jen minimum nářadí a prakticky žádná zkušenost z podlahářské praxe. V případě nutnosti  rozebrání podlahy a jejímu opětovnému složení, je důležitým hlediskem i to, že jednotlivé lamely se spojují bez použití lepidla a způsob JUST click zajišťuje jejich bezproblémové rozebrání i spolehlivé pevné spojení při opakované pokládce.