Laminátové plovoucí podlahy
EGGER PRO Laminát Classic 32

Při výběru laminátové plovoucí podlahy je třeba pečlivě sledovat několik základních parametrů. Kromě barvy a dekoru laminátu je důležité se zaměřit i na technické parametry, jako hodnota odolnosti na zatížení a hodnota odolnosti na otěr a obroušení svrchní vrstvy podlahové krytiny.

 

Nemenší pozornost je třeba také věnovat nosné desce, která tvoří jádro laminátové podlahy. Způsob její výroby a použitá technologie se projeví na životnosti podlahy jako celku a také například jak bude při užívání odolná proti vlhkosti. Tedy zda se nezkroutí a nevytvoří se na ní bubliny, pokud majitele “plovoučky” například vytopí soused z patra o podlaží výš.

 

U plovoucího laminátu se používá systém zaklapávacích zámků, který umožňuje snadnou instalaci. Nicméně u méně kvalitní podlahy systém pevného uzamčení desek mezi sebou může časem povolit. Zámky kvalitních laminátových desek fungují spolehlivě po celou dobu své životnosti.

Laminátové plovoucí podlahy Egger PRO Laminát Classic 32 spolehlivě plní všechny výše uvedené podmínky kvality. Kromě vysoké odolnosti na otěr a obrus jsou odolné proti běžně používaným chemikáliím v domácnostech a mají také vysokou odolnost proti ohni. Jsou nárazuvzdorné a odolné proti působení vlhkosti. Mají vysoký hygienický standard, protože se snadno udržují, jsou velmi nenáročné na úklid. Všechny tyto vlastnosti, zabezpečené přísným dodržováním výrobních a evropských norem, umožňují firmě Egger nabídnout svým zákazníkům na své výrobky záruční dobu v délce dvanácti až dvacetipěti let, podle třídy vybrané zátěže podlahy.

 

Laminátové podlahy Egger Classic 32 jsou určené k instalaci do bytů a domů, ale mohou dobře sloužit i v komerčních prostorách se střední zátěží jako jsou například kanceláře s větším provozem. Kolekce těchto podlah nabízí širokou škálu barev a vzorů, které se inspirují v kráse dřev celého světa.

 

Pro své vysoké užitkové vlastnosti a působivý design lze najít laminátové podlahy Egger v mnoha domácnostech a firmách po celé Evropě, jako působivou a věrnou náhradu podlah přírodních.