Laminátové plovoucí podlahy
EGGER PRO Laminát Medium 32

Plovoucí laminátové podlahy Egger PRO Laminát Medium 32 jsou určené do bytů, domů, podnikových a kancelářských prostor, které jsou charakteristické normálním provozem. Vyznačují se úzkými lamelami se sraženými hranami. Výsledná podoba podlahy má rustikální efekt typický pro dřevěné podlahy ve starých venkovských staveních.

 

Všechny laminátové podlahy Egger Medium 32 jsou vybaveny tišící podložkou Silenzio o síle 2,5 mm, která výrazně snižuje rušivý kročejový hluk. Pod lamely podlah vybavených touto tlumící podložkou se proto již nemusí pokládat další tlumící vrstva jako je například Mirelon nebo jiné druhy tlumících materiálů.

 

Podklad podlahových desek kolekce PRO Laminát Medium 32 je vyroben z nejtvrdší dřevovláknité desky (HDF). Jádro desek je doplněno o zámkový systém pro snadnou instalaci UNIfit. Tento typ zámku zajišťuje i vysokou pevnost spojů desek, jejich těsnost a odolnost proti uvolnění vlivem působení provozní zátěže.

Podlaha se také vyznačuje odolností proti nabobtnání, pokud je vystavena působení vody. Díky vysoké tepelné odolnosti jsou podlahy Egger PRO Laminát Medium 32 přímo určeny k instalaci na  podlahové topení.

 

Pro řadu laminátových podlah Medium 32 je stanovena záruční doba 20 let.

 

Plovoucí podlahy Egger jsou vyráběny převážně z obnovitelných zdrojů bez působení materiálů zatěžujících životní prostředí s možností jejich opětovné recyklace. Z toho důvodu jsou nositelem certifikátu Blaue Engel.

 

Vzhledem k tomu, že materiál pro plovoucí podlahy Egger je našim zákazníkům k dispozici skladem, je možná jeho dodávka ihned po zakoupení, nebo v nejhorším případě během několika dní po objednávce.